Hakkımda

1977 yılında Muğla’nın Ortaca ilçesinde doğan Süleyman Aysel ilk, orta ve lise öğrenimini Ortaca’da tamamladı. 1995 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi, 2001 yılında bitirdi.

2002 yılında Manisa Celal Bayar Üniversite Hastanesin’de Kardiyoloji ihtisasına başladı. 2006 yılında ‘Kronik Sigara İçiminin Miyokard Performans İndeksi ve Diyastolik Fonksiyonlar Üzerine Etkisi’ çalışmasıyla tezini vererek Kardiyoloji Uzmanı oldu 2004 yılında Türk Kardiyoloji Derneğine üye oldu. Türk Kardiyoloji Derneğinde Hipertansiyon,Yüksek Kolesterol ,Kalp Kapak Hastalığı, Ritm bozukluğu çalışma gruplarında görev aldı.

2006 yılında zorunlu hizmetini yapmak üzere Bitlis Tatvan Devlet Hastanesine Kardiyoloji Uzmanı olarak atandı. Hastanede 6 yataklı Koroner Yoğun Bakım ,Ekokardiyografi ve Efor Ünitelerini kurarak hizmete açtı. 2008 yılına kadar burada çalıştı. Aynı zamanda Devlet Hastanesinde Başhekim Vekilliği ve Başhekim Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

2008 yılında Devlet Hastanesinden istifa ederek Manisa Özel Sekiz Eylül Hastanesine geçti. 1 yıl burada çalıştı.Burada daha çok Koroner Anjiografi, Balon, Stent, Kalp pilleri üzerine çalıştı. Yurtdışında yayınlanan ‘Acute phase reactants in patients with coronary slow flow phenomenon’ ve ‘Blood pressure and ejection fraction changes due to ultrafiltration in hemodialysis’’ isimli çalışmalarda yeraldı. Yurtiçinde yayınlanan 2 adet çalışması ve 3 adet posteri bulunmaktadır.

2009-2022  yılları arasında Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesinde görev yapan Dr.Süleyman Aysel evli ve 3 çocuk babasıdır.
2022 Ağustos ayından itibaren kendi özel kliniğinde hizmet vermektedir.Ayrıca Sağlık Bakanlığı onaylı Ozonterapi,Mezoterapi,Kupa sertifikaları bulunmaktadır.

yükleniyor..